define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true);  RAMAZAN İFTAR VE KUMANYA ÇALIŞMALARIMIZ SONA YAKLAŞIYOR…. - GİMDES - Helal Gıda ve Helal Sertifikalama

GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

SORULAR SİTESİ

YAYIN SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

RAMAZAN İFTAR VE KUMANYA ÇALIŞMALARIMIZ SONA YAKLAŞIYOR….

RAMAZAN İFTAR VE KUMANYA ÇALIŞMALARIMIZ SONA YAKLAŞIYOR….

VERİLEN SİPARİŞLERİN RAMAZAN KUMANYALARI HAZIRLANDI VE PEYDERPEY SEVK EDİLİYOR.

BU RAMAZAN DA YETİMLERE, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE, DOSTLARINIZA, ÇALIŞANLARINIZA VE ÜYELERİNİZE HELAL KUMANYALAR DAĞITINIZ.
GİMDES GÜVENCESİ İLE RAMAZAN’DA HELALİNDEN SEVİNDİRİN !…. 

Helal yaşam, Helal yemek, Helal içmek, kısaca Helal Lokma Müslümanın olmazsa olmazı, onun İmani bir meselesidir, bu İmani meselemize Ramazan ayında daha fazla hassasiyet göstermemiz gerekmektedir.
GİMDES, Helal Kumanya paketlerinin isteklilere, ulaşmasına yardımcı olmaktadır. GİMDES, Helal Kumanya paketleri talep edenlerle, Helal Kumanya Paketi hazırlayan HDM BİRLİĞİ arasında bir köprü vazifesi görmektedir. GİMDES, Ramazan ayında da Helal Lokmanın önemini Müslüman tüketicilere hatırlatmaya devam ediyor.

Suriye yetim ve ihtiyaç sahibi aileler için İftar ve kumanya dağıtımı organizasyonları 15 Ramazandan başlayarak, 17 Ramazan Dünya Helal Günü ve sonraki günlerde sınırda ve Suriye’nin içinde, mevcut şartların zorluğundan dolayı, yer yer devam edecektir. Bu hizmetlerin yerindeki çalışmaları GİMDES üyemiz Halim GİRGİN kardeşimiz ve ekibi tarafından yürütülmektedir.

GİMDES’in denetiminde HDM Birliği tarafından hazırlanan ve GİMDES’in desteklediği Helal Ramazan kumanyalarını, talep eden kumanya alıcıları Helal Lokma’nın öncülüğünü yapmış ve ayrıca bu destekleri sayesinde Dünya Helal Vakfının tarihi projesi olan DARU’L HELAL MEDRESESİ’nin “BİR TUĞLA DA SİZ KOYUN” kampanyasına destek vermiş olmaktadırlar. HDM Ramazan Kumanyaları gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz, helalliği belgelenen ‘’GİMDES Helal Sertifikalı Ürünlerden’’ oluşmaktadır. Kumanyada;

Domates Salçası, Makarna, Pirinç, Bulgur, Çay, Tuz, Un, Toz şeker, Çiçek yağı,

Kumanyalar, HDM BİRLİĞİ tarafından, her şey dahil yerinde teslim 60 TL değerinde olarak alıcıların maddi olanaklarına uygun hazırlanmış bulunmaktadır.

Yetim ve ihtiyaç sahibi insanlarımıza iftar programı ise kişi başına 10 TL olmaktadır.

Bu etkinliklerimize destek vermek isterseniz, alttaki Dünya Helal Vakfımızın hesabına gönderebilirsiniz

Hesap Sahibi: DÜNYA HELAL VAKFI

Hesap Numarası: 93737332-4 veya 93737332-3

IBAN TR760020500009373733200004

KUVEYTTURK KATILIM BANKASI: İkitelli Şube

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN…

Yoruma kapalı.