GİMDES Yayınları

GİMDES Helal ve Tayyib Ürün Risalesi

SORULAR SİTESİ

YAYIN SİTESİ

Dergi Sponsorları

          

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

HELAL FESTİVALE NEDEN KATILMALISINIZ?

HELAL FESTİVALE NEDEN KATILMALISINIZ? 

11/06/2018

Firmanız Helal ürün endüstrisinde aktif konumda mı? O zaman Helal ve Tayyib Expo-Festival 2018 bilgilerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi dünyanın birçok ülkesinden katılacak olan firma yetkililerine sunabileceğiniz bir platformdur. Hızlı bir şekilde büyüyen Helal ve Tayyib sektöründe, bu festival aracılığı ile yer edinebilir, sektör ile ilgili öngörülerinizi ve planlarınızı bu süreçte tamamlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin taleplerini festival aracılığı ile ölçebilir, gelecek stratejilerinizi belirlerken daha donanımlı bilgi ve tecrübe kazanabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizi birçok ülkeden katılacak olan ve Helal sektörün içinde aktif olan girişimcilere tanıtabilirsiniz.

Potansiyel müşteri ve partnerlerinizle doğrudan doğruya görüşmeler gerçekleştirip ürün ve hizmetlerinizi onlara tanıtarak rakiplerinizden farklı olduğunuzu ispatlayabilirsiniz.

Helal sektörünün içindeki en son gelişmeler, yenilikler, trendler, konseptler, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi edinme fırsatınız olabilir.

Yoğun katılımının olacağını düşündüğümüz tüketicilerin, toptancı ve perakendecilerin birebir isteklerini birinci elden öğrenmenin avantajını kazanabilirsiniz.

Helal endüstrisi ile ilgili en güncel çalışmaları bu festival aracılığı ile görebilir, firmaların Helal ürün konusundaki Ar-Ge çalışmalarını gözlemleyebilirsiniz.

Sektörel girişimlerinize ilham olacak başarılı firmalar ile tanışabilir, gelecek planlarınızı festivalden elde ettiğiniz tecrübeler ile inşa edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.