GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

HANIMLAR KURULU RAPORU

1. Aralık ayında hizmet içi eğitim gerçekleştirildi.

Üçüncü Haftanın konusu “Sürdürülebilir Helal Dava Gönüllülüğü” idi. Büşra Şahin Hanımefendi tarafından gerçekleştirildi.

2. Dernek ve kurum ziyaretlerimiz devam ediyor.

Birçok ilde ve ilçede; dernek ve üniversite ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Gaziantep’te İHH ziyareti; Kırşehir’de müftülük ziyareti gerçekleştirildi. Bursa, Edirne, Kırklareli, Ankara, İstanbul’da yüz yüze eğitimler gerçekleştirildi.

3. GİMDES yayınları sponsorluğu çalışmalar yapılmaya devam ediliyor.

Avrupa gönüllülerimizin ilk sponsorluğu “Yeniden Gıda Raporu” kitabınaydı. İkinci sponsorluk ise çocuk kitaplarımız olan “Helal ve Haram Hakkındaki Temel Bilgiler” ile “Helal Dede” kitaplarına olarak gerçekleştirildi . Yaklaşık 700 çocuk kitabımızın dağıtılmasına başlandı.

4. Online ve yüz yüze konferanslarımız başladı.

4 Aralık Cumartesi günü “Kozmetik Hakkında Merak Edilenler” sunumu Ali Riza Kurum tarafından online olarak gerçekleştirildi.

11 Aralık Cumartesi günü Füsun Menteş Hanımfendi tarafından Ankara’da “Tüketirken Tükeniyoruz” isimli yüz yüze bir seminer gerçekleştirildi.

18 Aralık 2021 Cumartesi ”Bir Müslümanın Zaruretler Hakkında Neleri Bilmesi Gerekir” konulu seminer, Tuba Baydar Hanım tarafından online olarak gerçekleştirildi.

Yoruma kapalı.