GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

Genel Katılıma Açık Eğitimlerimiz

GİMDES eğitimleri, konusunda uzman ve eğitim verme konsunda tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Eğitim verilen konuyu anlamanızı pekiştirmek üzere geliştirilmiş bir günlük farkındalık eğitimlerinden,daha uzun süreli uygulamalı eğitimlere kadar değişiklik gösterirler. Genel katılıma açık eğitimlere;

  1. Tüm çalışanlarınız için aynı anda eğitim aldırmanın operasyonel aksamalara sebep olabileceğini  düşünüyor iseniz çalışanlarınızı bireysel olarak gönderebilirsiniz. Genel katılıma açık eğitimlerde kişi başı fiyatlandırma vardır.
  2. Firmanız departmanlarının ekip olarak eğitim almasının daha faydalı olacağını düşünüyor iseniz farklı zamanlarda düzenlenmiş genel katılıma açık eğitimlere küçük gruplar halinde de çalışanlarınızın katılmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı kuruluştan 5 kişi ve üzeri katılımlarda % 10 indirim uygulanmaktadır
  3. Genel katılıma açık eğitimlerde farklı kuruluşlardan birçok katılım olmaktadır. Farklı deneyimler ve bakış açısına sahip bu çalışanlarla deneyim paylaşma fırsatı yakalarsınız.
  4. Genel katılıma açık eğitimler firmamızın eğitim salonlarında veya katılımcı sayısına göre anlaşma sağlanmış konferans salonlarında gerçekleştirilmektedir.
  5. GİMDES eğitim tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  6. Ücretlere %20 KDV ilave edilecektir.