GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

HAMİDİYE KAYNAK SULARI ETRAFINDA DOLAŞAN DEDİKOLAR İÇİN GİMDES’TEN AÇIKLAMA

GİMDES, 2005 yılında kurulan Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği’dir. Kâr amacı gütmeden insanların helal ve tayyib ürün tüketmelerine vesile olmayı şiar edinerek çalışmalarını yürütmektedir. 2009 yılında ilk sertifikalama çalışmalarını başlatmış olarak günümüze kadar yaklaşık olarak 1000 firmaya sertifika vermiş olup çalışmalarını yürütmektedir. GİMDES,Firmalara, firmanın marka, ürün ve üretim tesisini denetleyerek sertifika vermektedir.
Geçtiğimiz günlerde Hamidiye Su firması hakkında çıkan haberle ilgili bahsi geçen su, GİMDES’in verdiği sertifikanın kapsamı dışında olduğu bildirilen “Hamidiye Anadolu” markası ile Şile’de damacana su üretimi olarak yapılmaktadır. Jandarma ekiplerine yakalanmış olan suyun üretimi burada yapılmaktadır. GİMDES’in sertifika verdiği adres ise Mıthatpaşa Mah. İstanbul Bulvarı. No:1 Kemerburgaz Eyup/İstanbul

GİMDES, sertifika vermiş olduğu firmaların kapsam içi ve kapsam dışı olan ürünlerini sitemiz, gimdes.com’da, paylaşmaktır. Rabbimize şükürler olsun, bu konuda da alnımızın akı ile çıkmış bulunmaktayız.

Hakkı hak bilip; hakka ittiba, batılı batıl bilip; batıldan ictinab etmeyi cümlemize nasip eyle ya Rabbi

Rabbimiz, yar ve yardımcımız olsun .Hayırlı ve bereketli günler dileriz.

Yoruma kapalı.