GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER İKİ CİHAN MEYVELİ HAYAT ÖYKÜM

Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER-GİMDES ve DHV Başkanı

86 yaşında bir fani kardeşiniz olarak,nihayet ete kemiğe bürünmüş benim de hayat öyküm 80 sayfalık bir kitap olarak meydana çıktı. Dört beş yıl önce GİMDES’de gönüllü çalişan Ekrem kardeşim hayat hikayemi anlatan bir röportaj yapmak istediğini belirtti. Tamam, deyince cep telefonu ile hemen işe koyuldu. Gel zaman git zaman bu roportaş video GİMDES sitelerinde yayına sokuldu. Takipçi kardeşlerimizin ısrarlı istekleri bunun basılı hale getirilmesine yönlendirdi. Bu noktada Eren kardeşim bu videoyu yazı haline getiririm deyince bir zaman diliminde de dijital formunda kitap olarak hazırlandı ve GİMDES sitelerinde yayınlandı. Nihayet Esra İNCE hanım kızımın grafik sistemi içerisinde, Sena Hanım kızımın resim çalışmaları ile birleşerek kitap haline geldi. Ali ÇEVİK bey kardeşimin himmeti ile Çevik Matbaacılık da baskısını yaparak elinizdeki kitap ete kemiğe bürünmüş olarak meydana çıktı.

Çevik Matbaasında 1000 adet olarak basıldı. Sıra dağıtımına geldi. Masraflar çıktıktan sonra kalan gelir GAZZE’deki şehit , gazi ailelerine ulaştırmak kararımız üzerine Hayrat Vakfı ile yapılan anlaşmaya göre Gazze’ye dağıtılmak üzere belli bir sayıda sığır bağlantısı yapılmış. Bir vacip hisse 12 000 tl. Bu hesaba göre bir sığırın 7de bir hisseye düşen kurban etti kavurma yapılarak konserve olarak Gazzeye gönderilecek. Kesimler tamamen şeffaf olacak. Adımıza kaydedilen kurbanlar kesim bilgileri anında ilgiliye ulaştırılacak.

1000 adet kitabımız, adedi 75 tl ücretle satılacaktır. Masraflar çıkarıldıktan sonra kalan gelirin tamamı yukarıda anlatılan şartlarda Gazze’ye konserve edilmiş kurban etti olarak ulaştırılacaktır. Rabbim tamamına erdirsin, bereketlendirsin ve hayırlarınızı kabul buyursun.

HESAP:

Kuveyt Türk İkitelli Şubesi
Hesap Sahibi: DÜNYA HELAL VAKFI
Hesap Numarası: 93737332 – 1
IBAN: TR60 0020 5000 0937 3733 2000 01
ÖNSÖZ

Kitap siparişleriniz için ilgili tutarı yukarıdaki IBAN hesabına yatırdıktan sonra İsim-Soyisim, Cep Telefon, Adres ve Dekont bilgilerini dergi1@gimdes.org mail adresine göndermeniz rica olunur.

“Hatıralar, öyle bir atmosferdir ki insanı bazen hüzünlendirir, bazen sevindirir, bazen de düşündürür. Daha doğrusu akla geldikçe insanı halden hale sokar.Birer hayat tecrübesidir her hatıra. Onda ne güzellikler ne üzüntüler gizlidir. Hayata dair her şey gizlidir onun içinde… Özellikle yaşadığım bu zaman sürecinde şahsımın, içinde bulunduğum toplumumun ve dünyanın yaşadığı çok boyutlu istihaleleri hatıra olarak anlatabilmenin zorluğu ortada iken… Gelelim sözün sona erdiği, hatıraların konuştuğu hatıra demetine. Bütün bu zorluklara rağmen şimdi onlar konuşacak, bizler susacağız ve onlardan çok şey elde ettiğimizin farkına varacağız.”

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz:

0 (212) 438 33 18
0533 626 31 32

Comments are closed.