GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

MUHTEREM DR. ADEL SABIR, GİMDES’İ ZİYARET ETTİ!

GİMDES Uluslararası 13. Helal ve Tayyib Ürünler Konferansı konuşmacılarımızdan olan Dr. Adel SABIR, gerçekleştirmiş olduğumuz fuar ve konferans ile ilgili tebriklerini iletti. GİMDES’in böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmasının büyük ilgi ile takip edildiğini ve takdir gördüğünü ifade etti. Bu bağlamda kendilerine, 13. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansına katılım sertifikası takdim edildi.

Toplantıda, GİMDES’in Daru’l Halal Medresesi Projesi, Halal Dunya Marketleri projesi ve halkın bilinçlenmesine vesile olması amacıyla hazırlanan kitap ve dergi yayınları hakkında bilgiler verildi. Misafirimiz GİMDES’e ait projeleri takdirle karşıladığını ve Daru’l Halal Medresesi Projesi’nin Allah’ın (cc) izni ile Ümmet-i Muhammed’in ziyadesi ile müstefid olacağı; Dünya’da benzeri bulunmayan bir proje olduğunu dile getirdi.

Bunların yanında, Afrika’da bulunan insanlara, Müslümanın asli vazifelerinden biri olan tebliğ görevinin yerine getirilmesi ve İslam’ın en doğru şekilde öğretilmesi gerektiği hususları üzerinde duruldu.

Karşılıklı olarak irtibatımızın kuvvetli bir şekilde devam etmesi; Rıza-i İlahi doğrultusunda kardeşliğimizin ve birliğimizin kaim olması temennilerinde bulunuldu. Taraflar; hediyeler, dualar ve teşekkürler ile görüşmeyi sona erdirdi.

Yoruma kapalı.