GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

I-HELAL LOKMA SEVDALILARI WHC İLE BİRLİKTE KASIM 2023’TE TÜRKİYE’DE BULUŞUYORLAR

Dr. Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

10-13 KASIM 2023 günlerinde HELAL VE TAYYİB YAŞAM için İstanbul’da gerçekleştirilecek 2 büyük etkinlik için bütün dünyadaki kardeşlerimizi İstanbul’a davet ediyoruz.Bilindiği gibi bu yılın WHC Yıllık Kongresi inşaAllah İstanbul’da GİMDES’in ev sahipliğinde yapılacak.

1.11,12,13 KASIM WHC (WORLD HALAL COUNCIL) KONGRESİ

2.10,11 KASIM ULUSLAR ARASI HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLER TÜRKİYE ZİRVESİ VE KONFERANSI

Bu etkinliklerde GİMDES ev sahipliği yapacak. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dünyaca meşhur dünya başkenti İstanbul inanıyoruz sizi de büyüleyecektir. 100 yıldır kendisine dayatılan, kendisine ait olmayan bir moderniteye mahkum edilmiş İslam Ümmeti artık kaybettiği helallerini arıyor.

3.5 Trilyon dolarlık Helal pazarın gerçekleştirilmesi için üreticimiz, ihracatçımız, satıcılarımız, tüketicimiz ve kamu kurumlarımız elbirliği, güçbirliği, gönülbirliği yapmalıyız. Bütün ümmet el ele, gönül gönüle, omuz omuza olmak için geliniz 600 yıl İslam’a başkentlik yapmış İstanbul’da buluşalım.

23. WHC (WORLD HALAL COUNCİL) KONGRESİ

11,12, 13 Kasım tarihlerinde WHC (World Halal Council) 19. Kongresini Retaj Royale İstanbul Otelde yapacaktır.

Kongreye 36 üye kurumun temsilcileri katılım gösterecektir. Üye kurumların bulundukları ülkeler:

Türkiye, Makedonya, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, Tataristan, Kıbrıs, Amerika, Güney Afrika, Kenya, Avustralya, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Kanada, Danimarka, Malavi, Bengaldeş, Vietnam, Güney Kore, Arjantin, Japonya, Çin, İsveç, Brezilya

Türkiye, Avrupa’nın, Afrika’nın, Orta Doğunun ve Asya’nın tam ortasında ve Helal Pazarın çok önemli ve aranan aktörü olarak bütün kardeşlerini GİMDES’in bu etkinliklerine davet etmektedir.

Comments are closed.