GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

HALAL DUNYA MARKETLERİ 31 AĞUSTOS – 03 EYLÜL TARİHLERİNDE YAPILAN CNR FOOD İSTANBUL FUARINDAKİ ÖZLENEN BÜYÜK BULUŞMADA YERİNİ ALDI

Avrasya’nın en büyük gıda fuarı olan CNR Food İstanbul’da, 31 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arası, Helal ve Tayyib bölümünün de bulunduğu 9. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı icra edildi.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden üreticiler, ihracatçılar, satıcılar ve ziyaretçileri ağırlayan fuarda her yıl gücünü artırarak dünyanın en büyüğü olma yolunda ilerlemeye devam eden, firmalar için yeni imkanlar ve fırsatlara kapı aralayan CNR Food İstanbul’daki bu büyük buluşmaya, HALAL DUNYA MARKETLERİ (HDM) olarak tanıtım için biz de yerimizi aldık.

Pek tabii ki geçen yıllar 40-50 bin aralığında yerli ve yabancı kişinin ziyaret ettiği bu fuarda HDM’ler olarak daha çok kişiye ulaşmak marketlerimizin tanıtımını görseller, slaytlar, broşürler, kitapçıklar ile yaparak ve bununla birlikte marketlerimizde satılan ürün çeşitlerinin zenginliğini müşterilerimize gösterip, tanıtmak için bir market satış ve tanıtım alanı oluşturduk.

GİMDES helal ve tayyip sertifikalı ürünlerin satışı yapılan marketimize bir çok yerli ve yabancı misafir gelerek böyle bir hizmet yaptığımız için Allah razı olsun diyerek memnuniyetlerini ifade ettikten sonra alışverişlerini yaparak standımızdan ayrıldılar.

Comments are closed.