GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

GİMDES YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DÜNYA HELAL VAKFI KONGRESİ İLE EŞ ZAMANLI OLARAK İCRA EDİLDİ

Her ay genel merkezimizde yapılan toplantımız, bu ay 25.12.2021 tarihinde GİMDES Yönetim Kurulu Toplantısı DHV Kongresi ile eş zamanlı olarak icra edildi. Toplatı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile açılıp dualarla son buldu.

Toplantıya Yönetim Kurulu üyelerimizden; Başkan Hüseyin Kami Büyüközer, Başkan Yardımcısı Mustafa Meral, Genel Sekreter A. Hayreddin İşbilir, Sayman Abdülhamit Aksel, Üyemiz Orhan Savaş ile Denetleme Kurulu Üyelerimizden; Mahmud Celal Terzi, Mustafa Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden; Mehmed Zahid Büyüközer, Musa Egemen Namlı, Murat Büyüközer katılım gösterdiler.

Toplantıda Halal Dunya Marketler Koordinatörü Yusuf İsmailoğlu söz alarak marketlerin son durumundan bahsetti. 19 ilde 50 ye yakın marketimiz ile faaliyet gösterildiği beyan edildi. Ayrıca İsmailoğlu, yakın zamanda Halal Dunya Marketler Zincirinin İzmir Şubesinin de açılacağı müjdesini verdi.

Ardından 2021 yılı Fuar ve Konferans sorumlusu Ali Rıza Kurum online olarak icra edilen fuar ve konferans ile ilgili üyelerimize bilgi verdi. Kurum, 40 civarında firmamızın katılım gösterdiği fuarımıza 30 ülkeden binlerce katılımcı ziyarette bulunduğunu beyan etti. Dünyanın değişik ülkelerinden 11 Konuşmacının iştirak ettiği 13. Helal ve Tayyib Ürünler Konferansı’nda da birçok konuya temas edildiği ve bu konuşmacılara ait videoların GİMDES Youtube kanalında yayınladığı bilgisi de verildi.

Toplantı, Mustafa Meral Hoca’nın duası ile son buldu.

Yoruma kapalı.