GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

DÖNEMLER BİTER, DAVALAR KIYAMETE KADAR BAKİ KALIR!

GİMDES Hanımlar Kurulu İstanbul ekibi, davasına yolculuğunda bir dönemi daha geride bıraktı. Dönem kapanış programına ilgi yoğun, katılımcıların memnuniyetleri sevindiriciydi.

Programa, birlik içinde olmanın verdiği muhabbet ve GİMDES çatısı altında helalliğini sorgulamaya gerek duymadan yapılan kahvaltı organizasyonuyla başlandı. Kahvaltının ardından katılımcıların ağızları helal sertifikalı dondurma ikramıyla tatlandı. İkam sponsorlarımızın ürünlerini hem ikram ettik hem de hediye olarak takdim ettik.

Devamında misafirler kendilerini tanıtarak GİMDES ile tanışmalarını ve konuyla ilgili görüşlerini aktardı. Muhabbetli bir tanışma faslının ardından GİMDES Başkanı Hüseyin Kami Büyüközer Hocamız, misafirlere konuşma yaptı. Misafirler helal ve tayyib gıda davasını, bu davanın selametinde eğitim sisteminin köklü bir şekilde ıslahının önemini, Fransa’dan gelen ve bu davayı orada temsil etmek isteyen gönüllülerle olan çalışmayı bizzat hocamızın ağzından dinleme fırsatı yakaladı. İlerleyen yaşına rağmen davada örnekliğini ve kaybolmayan heyecanını gördüler. Kıymetli nasihatlerin ardından, GİMDES’in çeşitli il temsilciliklerinde ve İstanbul’da gerçekleşen faaliyetlere yönelik slayt gösterimi yapıldı. İstanbul ekibinden, dönem içerisinde aktif olarak hizmet eden 3 gönüllüye hediye takdimi yapıldı.

Misafirler programdan büyük memnuniyet duyarak ayrıldılar. Ekiplerin dinlenmesi, tazelenmesi için verilen aranın ardından heyecan ile yeni döneme ve kıymetli çalışmalara imza atılması bekleniyor.

Comments are closed.