GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

TOROSLULAR GIDA FİRMASI, GİMDES’TEN HELAL VE TAYYİB SERTİFİKASI ALDI!

Dr. Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

Coğrafyamızda Rabbimiz’in bir nimeti olarak bol bol yetişen meyvelerimizden incir ve kayıısı çeşitlerini helal ve Tayyib şartlarına göre yetiştirip, hazırlayarak çok şık ambalajlar içerisinde, bütün dünya tüketicilerine sunmak üzere Toroslular Gıda Firması, GİMDES’ten kuru incir ve kuru kayısı çeşitleri için helal ve tayyib sertifikası aldı! Hemen hemen pek çok dünya ülkelerine ürünlerini ihraç etmektedir.

Germencik Aydın’da yer alan Toroslular Gıda Firması, herhangi bir kimyasal işlemden geçirmeden, katkısız ve 1. kalite hambmaddelerden elde ettiği helal ürünler kervanımıza katıldı. Hem kaliteli hem de şifa kaynağı olan ürünleri ile sertifikalı firmalarımızın arasına katılan Toroslular Gıda Fırmasının, sertifika kapsamındaki ürünlerini aşağıda açıklıyoruz.

KURU İNCİR, GÜN KURUSU KAYISI, KURU İNCİR EZMESİ, GÜN KURUSU KAYISI EZMESİ, KÜP KESME KURU İNCİR

Böylece, bu sektörde bu firmamızla birlikte 3 firmamız GİMDES’ten Helal ve Tayyib sertifikası almış bulunmaktadır.

Bu vesile ile, Helal ve Tayyib ürünler üreten Firmalarımız kervanına katılan Toroslular Gıda Firmamızın sahip ve yöneticilerine bu tercihi yaptıkları için teşekkürlerimizi bildirir, çalışmalarında Rabbimiz’den başarılar ve bereketler ihsan buyurmasını dileriz.

Comments are closed.