GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

RAMAZANI UĞURLUYORUZ BAYRAMA KAVUŞUYORUZ


Kim Kime Dum Duma demişler. Gelecek sene gelişine kimler yetişecek? Kimler göremeden Hakkın rahmetine kavuşacak? Bu ince muhasebeyi yapıyorsak ne mutlu bize. İnşaallah hakkını vermişizdir bu Ramazanın. Bu kadar gaile ve dertten sonra bir de Ramazan bizden davacı olmasa…Şüphessiz hakkını verememişizdir de, Rabbimiz çok büyük. O’nun mehamet ve ihsan kanatlarına sığınarak belki kusurlarımızı afettirir bizi Ramazanımıza..

Başı rahmet ortası mağfiret sonu necat olan bu mübarek ay boyunca ibadetlerimizle, hayır hasenatlarımızla, pişmanlık gözyaşlarımızla inşaallah heybesini dolduranlardan olmuşuzdur. Şimdi elde ettiklerimizi eksiltmeden ,kaybetmeden, kalitesini düşürmeden devam etmeye niyet edelim. Daha bir güzel, daha bir kaliteli, daha bir Rabbimize bizi yaklaştıran hayır, hasenat ve amellerle günlerimizi, aylarımızı geçirme temenni ve azmi içinde olalım.

Bir taraftan Ramazanımızı uğurluyoruz hüzünlü duygularla, diğer taraftan Bayramımızı karşılyoruz sevinç ve sürur içerisinde. Rabbimizin bu büyük lütuf ve ikramına ne kadar şükretsek ne kadar hamdetsek azdır.

Bu Bayram bütün müminlere huzur, rahmet, bereket ve hayırlar versin, bütün şerlerden, kötülüklerden, zulümlerden azad eylesin Rabbimiz. Birbirimizi Allah için sevebilmek uğruna gönüllerimize muhabbet ve merhamet versin. Amin

Comments are closed.