GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLERDE EN BÜYÜK BULUŞMA 04 -07 EYLÜL ‘DE CNR 5. HOL’DE

Müslümanlar haramdan arındırılmış Helal ve Tayyib Lokmasını arıyor.
BİZ HALKIMIZI HELAL VE TAYYİB LOKMA İLE BULUŞTURUYORUZ
HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLERDE EN BÜYÜK BULUŞMA 04 -07 EYLÜL ‘DE CNR 5. HOL’DE
Sahte helalciler sakın sizi aldatmasın. GİMDES’in desteklediği yegane HELAL VE TAYYİB Fuar, CNR WORLD FOOD 5.Hol’deki HELAL ve TAYYİB Ürünler Fuarıdır.
Kendi oluşturduğu serbest piyasa ekonomisi ile 2019 yılında da hızla büyümeye devam eden helal ürün sektörü 4 – 7 Eylül 2019 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde 7.Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Fuarında Helal Lokma isteklisi tüketiciler ile buluşuyor. Aynı zaman ve mekanda 11. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansına da davetlisiniz. 

Son yıllarda yaygınlaşarak büyük bir pazar haline gelen Helal sertifikalı ürünler tüm bileşenleriyle Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı’nda bir araya geliyor.

Küreselleşen dünyada 2 milyar Müslüman da kendi gıdasını arıyor, üreticisi ise yaptığı helal ve temiz (tayyib) gıdaları Müslümanlara hatta insanlığa sunmak istiyor. Bu açıdan bakıldığında Helal ve Tayyib ürünler fuarlarının ticari ekonomik getirisi yanında manevi sorumluluğu ve kazancı daha büyük.

Biyoteknolojinin inanılmaz gelişmesi ile bu yüzyıl gıdalarında, helalin harama karıştığı, insanoğlunun yediği ve içtiği şeylerde, helal ile haram normal duyusal algılarla fark edilemeyecek bir seviyeye geldiği görülmektedir. Evet, insanlar eski lezzettlerde bir erozyonun olduğunu, nesilde önemli bir yozlaşmanın yaşandığını, alerjik ve bakteriyel birçok hastalıkların ortaya çıktığını görmekte ancak, bu hastalıkların ve musibetlerin gerçek sebebinin ne olduğunu bilemediği gibi, kaynağını da genel bilgisi çerçevesinde kavrayamamaktadır .

Bütün gıdaların başlangıç ham maddesini oluşturan tohumun ve embriyonun helal olanından başlayarak, çatala kadar gelen her aşamada, proses, işletme, alet ve ekipman vs.de, helal kriter, helal standartlar ve helal yol izlenen gıdaların sergilendiği, ulusal ve uluslar arası niteliği olan bu fuarlar, Müslümanlara ve insanlığa, inanılmaz güzel ve isabetli bir imkânı, altın bir fırsatı sunmaktadır. İşte bu altın fırsat 7. defa Türkiye üreticisinin ve tüketicisinin ayağına kadar getirilmektedir. Sağlıklı nesil için önce Helal ve Tayyib gıda diyoruz ve buna böyle inanıyoruz.

Helali arayış içerisindeyim diyorsanız; Helal ürün, Helal gıda, Helal yaşam telaşımız için 500 firmanın 93 ülkede tüketilen 15 bin çeşit ürününe Helal ve Tayyib sertifikası vermiş GİMDES tarafından organize edilen 04-07 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 7.Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Fuarına bekliyoruz. Sahte helalciler sakın sizi aldatmasın. GİMDES’in desteklediği yegane HELAL VE TAYYİB Fuar, CNR WORLD FOOD 5.Hol’deki HELAL ve TAYYİB Ürünler Fuarıdır.

Yoruma kapalı.

RADYO GIMDES


Daru’l Halal Medresesi

Daru'l Halal Medresesi

2020 Sponsorlar

2019 Reklam Sponsor

Halal Dunya Marketleri

Halal Dunya Marketleri

Helal Logolu Ürünler