GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

GERÇEKLEŞEN HAİN TERÖR SALDIRISINI LANETLİYORUZ!

“Onlar; başlarına bir musibet gelince, “Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz.” derler.” Bakara Sûresi, 156

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde meydana gelen hain terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan (cc) rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. Yaralı vatandaşlarımızın da en yakın vakitte şifaya kavuşmasını Cenab-ı Hakk’tan diliyoruz.

Zayıf ve kontrol edilebilir bir Türkiye isteyen faşist batı, (NATO/ABD/AB) sadece FETÖ’yü değil, PKK (PYD/YPG/SDG), DHKP-C, DAEŞ veya hangi isimle olursa olsun Türkiye’nin toplumsal, siyasi, dinî, kültürel , ekonomik veya tüm değerler bütünlüğüne yönelik saldırı yürüten terör örgütlerinin hepsini çeşitli biçimlerde başlatmaktan ve desteklemekten geri durmamaktadır.

O halde kendimizi gerçek bir Türkiyeli ve Müslüman kabul ediyorsak, Rabbimizin ikazları ile uyanmalı, silkelenmeli ve ivedilikle kendimize gelmeliyiz. Her bireyin Allah rızası için, ümmet-i Muhammed için, vatanı ve milleti için çeşitli vazifeleri vardır. Bize düşen ise bu vazifeleri layıkıyla, en güzel şekilde, Allah’ın ipine sımsıkı sarılarak yerine getirmektir.

Allah (cc) vatanımızı ve ümmet-i Muhammedi her türlü şerden ve musibetten muhafaza eylesin, Allah (cc) yar ve yardımcımız olsun.

Yoruma kapalı.