GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

DOMUZ JELATİNLİ AŞILAR MÜSLÜMANLARI KAHREDİYOR…

15 yıldır uyarmaya çalıştık, ama nafile ilgililer ve sorumlular kulaklarını hep tıkadılar. Kızamık, Boğmaca, Kabakulak, Tatanoz vesaire gibi aşılarla çocuklarımız yıllardır büyük bir tehlike ve risk altında yaşamaktadırlar. Onlarca yayınladığımız yazılarımızda birçok canlı örnekler vermiştik. Şimdi yeni bir örnekle tekrar gündeme üzülerek sunuyoruz. İşte ispatı, Bir gönüllü kardeşimizin mektubu olayı bütün dehşeti ile ortaya koyuyor.

“Selamun aleykum; Bebeğime aşı yaptırmak için KKK (Kızamık, Kabakulak ve kızamıkçık) ve su çiçeği aşılarına ait prospektusleri inceledim.

İçeriğinde jelatin olduğunu görünce üretici firmayı aradım. Kendileri kullandıkları jelatinin domuz jelatini olduğunu söylediler. İspat eden evrakları talep edince hekim veya eczacı olmadığım için paylaşamacaklarını söylediler. Eczacı bir arkadaş vesilesi ile evrakları tekrar talep ettik. Kendileri eczacı arkadaşıma gönderdiler. Maalesef gönderdikleri evrakta da domuz jelatini olduğu yazıyordu. Sizlerden ricam müslüman aileleri bilgilendirmeniz ve acilen bakanlık nezdinde bu konuyu gündeme getirmeniz. Gözümüz gibi sakındığımız evladlarımızın maneviyatlarının kendi ellerimizle bozulmasına müsade etmememiz gerekir. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.”

Bu aşıların adı ve içeriği ile ilgili vesikalar elimizdedir.

Daha önce yayınladığımız yazılarımız:

Hangisi Doğru Düşün Ey Müslüman
Savcı İkiz Çocuklarına Aşı Yaptırmama Hukuk Mücadelesini Kazandı
Aşı Yaptırmak Zorundamıyız?
Bütün Dünyanın Aşılarla Başı Dertte. Çocuklarımıza Sahip Çıkalım.Uluslararası Aşı Konseyi Gerçekleri Açıkladı
AŞILAR ZARARLIMI?
DOMUZ GRİBİ AŞISI
DOMUZ GRİBİ SALGINI SAHTEMİ
DOMUZ KATKILI İLAÇLAR
HASTALIKLAR HASTALAR
NİHAYET HELAL AŞI
HELAL TEDAVİ YOLLARI

Yoruma kapalı.