GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

8. HELAL LOKMA AİLEDE BAŞLAR EĞİTİMİ SONUÇLANDI

Bu yıl online olarak gerçekleştirilen 8. Helal Lokma Ailede Başlar Eğitimi 29 Ekim 2020 itibariyle başarıyla nihayete erdirilmiştir, elhamdulillah. ON Line olarak yürütülen Program boyunca 41-48 katılımcımız katıldı ve bazı sorular soruldu cevaplar verildi. Bu soru ve cevaplarını 75. Helal Yaşam Rehberi Dergimizde yayınlayarak okuyucularımızı da bilgilendireceğiz. Ayrıca katılımcı kardeşlerimizin bu eğitim programımız hakkındaki memnuniyet ifadeleri aşağıdaki gibi olmuştur:

-Allah razı olsun hocam çok güzeldi
-Çok istifadeli oldu, Allah razı olsun.
-Eğitimlerde Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çok istifade edebileceğimiz bilgiler verildi. Allah bu edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yaşamamızı nasip eylesin. Sizler sayesinde bundan sonra karşılaştığım sorulara , çevreden gelen tepkilere bir yanıtım olabilecek , belki birilerine faydam olabilecek bu yüzden çok mutluyum. Her birinize duacıyım İnşaAllah.

-Allah razı olsun, çok istifade ettim şahsım adina, konular ve içerikleri çok güzeldi.
-Emeği geçenlerden Allah razı olsun, sizleri sevsin hayırlarınızı kabul etsin, mizanınız da kat kat ecrini versin.
-Eğitimler çok faydalı oldu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

-Katılımcılarımızın dualarına tüm Ümmet-i Muhammed(sav)’i dahil ederek amin diyoruz. Eğitimlerimize göstermiş oldukları alaka vesilesiyle bir kez daha en samimi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başka eğitim programlarında da yeni simalarla hep birlikte buluşabilmeyi Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Comments are closed.