GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

19.HELAL GIDA SAYFASI AKİT GAZETESİNDE YARIN(SALI) YAYINLANACAK.


YOĞUN İLGİ İLE TAKİP EDİLEN HELAL GIDA SAYFASI HER HAFTA BÜTÜN TÜRKİYEDE FARKLI BİLGİLERLE YAYINLANIYOR…

Türkiye sathında günlük 90 bin dağıtımı olan AKİT gazetesinde her hafta yayınlanan ‘HELAL GIDA’ sayfası 19. haftasına ulaştı. Ürünlerine GİMDES Helal Sertifikası almış firmalarımızın haber, tanıtım ve reklamlarının yer aldığı sayfanın artık klasik hale geldiği takipçilerinin ilgisinden anlaşılıyor.

‘HELAL GIDA’ sayfasında her hafta GİMDES Başkanı Dr.H.K.BÜYÜKÖZER’in de güncel konularda köşe yazısı yer almaktadır. Bu haftadaki yazısının başlığı “Ramazan Programımızda Helal Gıda Varmıydı?” çarpıcı sorusu ile müslümanın olmazsa olmazı,onun imani bir meselesi olmak zorunda olan Helal gıda arayışına dikkat çekmeye çalışıyor.

Diğer haberler:

Helal ve Sağlıklı Ürünlerle ilgili hadisi şeriflere de yer verilmiş.

Son zamanlarda Sağlık ve Gıda Bakanlıklarımızın yaptığı açıklama ve teşhirlerin GİMDES’i doğruladığı ve ne kadar haklı olduğu vurgulanıyor

ERİŞUN Firmasının tanıtım reklamı ile GİMDES’den sertifi almış ABAND SU hakkında geniş bilgi verilmektedir.

Ayrıca Et kesimi ve et ürünleri firması olan AKDENİZ TOROS’un da tanıtımına sayfanın baş tarafında yer ayrılmış

Ürünlerine GİMDES Helal Sertifikası almış Firmalarımızın da büyük ilgi gösterdiği ‘HELAL GIDA’ sayfası nın yayınlanmasına devam edilecektir. Bugüne kadar bu sayfalarda yer alan firmalarımız: Spumy Kozmetik, Bereket Döner, Selva Makarnaları, Ova Süt Ürünleri, Galetaş, Şifa Et, Aksu Vital, Farina Bella Hazır Kek Ürünleri, Nur Çay, Eriş Yumurta, Afia, Tatşen Gıda, Beyza Piliç, Halal Dunya Marketleri, Şener Helva, Ümyat Ümran Unlu Ürünler, Keskinoğlu Tavuk, Faber Kimya, Er Piliç, Gold Gelka sucuk, Hamidiye Kaynak Suları, Selsüt, Lezita, Faber Kozmetik, Golda Kuru Bakliyat ve Makarnaları,Eriş Un, Asatim, Gürbüzerler Aile Kasabı, Ak Çiftlik, Balen, Balarısı, Mudurnu Tavukçuluk, Aband su, Akdeniz Toros olmuştur.

Akit Gazetesinde her hafta yayınlanan HELAL GIDA sayfasını takip etmek isteyen kardeşlerimize her hafta bayilerinden birer Akit gazetesi almalarını hatırlatırız.

Firmalarımızın, önümüzdeki haftalarda yer alacak tanıtımları için taleplerini GİMDES Merkezinde Fatih Çiçek(TEL:0212 4383318″4Hat”) beye iletmeleri gerekmektedir.

Comments are closed.