GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

YÜZ AKIMIZ HALAL DUNYA MARKETLERİ BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZ YENİ YERİNDE AÇILDI.

YÜZ AKIMIZ HALAL DUNYA MARKETLERİ BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZ YENİ YERİNDE AÇILDI.

“Sizden, hayra dâvet eden, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir.” (Âl-i İmrân, 104)

“Ey iman edenler! Eğer siz yalnız Allah’a kulluk ediyorsanız, size verdiğimiz rızıkların Helal ve Tayyib olanlarından yiyin ve Allah’a şükredin” (Bakara 2/172)

Müslümanları Helal ürünlere teşvik eden, haram ürünlerden men eden bir topluluk olan HALAL DUNYA MARKETLERİ BİRLİĞİ yeni bir market açılışını gerçekleştirdi. Sağlığınıza ve dininize zarar verecek hiçbir zararlı katkı maddeli ürünün bulunmadığı, 14 bin çeşidi aşan ürünün sergileneceği, uluslararası sertifikalama kurumu GİMDES’in denetiminde Helal ve tayyib sertifikalı ürünlerin yer alacağı yeni kardeş, Beylikdüzü Halal Dunya Marketimiz Kavaklı, İbrahim Müteferrika Cd. No:27 D:ükkan 2, 34520 Beylikdüzü/İstanbul. Telefon: 0554 727 08 09 adresinde, Cenabı Hakk’ın müsaadesi ve siz değerli Helal lokma sevdalılarının dualarıyla 28 Eylül Saat 14 00’de resmi açılışı yapılarak hizmete başlamıştır.

Açılışa GİMDES Başkanı Dr H.K BÜYÜKÖZER, HDM’lerden sorumlu Yusuf İSMAİLOĞLU, Mali işlerden sorumlu Ersan ÜNAL, Başakşehir HDM sorumlusu Ömer BULUT, Sultangazi HDM sorumlusu Ahmet DEMİREL, Gül Ürünleri üreticisi Musa Egemen NAMLI katılımda bulundular. ‘Helal Lokma Ailede Başlar’ sloganı ile çalışmaya başlayan yeni şubemizin, başta bu güzel Marketimizi topluma kazandıran kardeşimiz Mustafa beye, Beylikdüzü’lü kardeşlerimize ve bütün Müslümanlara hayırlı ve bereketli olmasını Rabbimizden diliyoruz.29

Yoruma kapalı.

RADYO GIMDES


Daru’l Halal Medresesi

Daru'l Halal Medresesi

2020 Sponsorlar

2019 Reklam Sponsor

Halal Dunya Marketleri

Halal Dunya Marketleri

Helal Logolu Ürünler