GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

YARIN 15.HELAL GIDA SAYFASI İÇİN BİR AKİT GAZETESİ ALIRMISINIZ?


HER HAFTA YAYINLANAN VE YOĞUN İLGİ İLE TAKİP EDİLEN HELAL GIDA SAYFASI BÜTÜN TÜRKİYEDE BU HAFTA SALI GÜNÜ YAYINLANIYOR…

Türkiye sathında günlük 90 bin dağıtımı olan AKİT gazetesinde her hafta yayınlanan ‘HELAL GIDA’ sayfası 15. haftasına ulaştı.Ürünlerine GİMDES Helal Sertifikası almış firmalarımızın haber, tanıtım ve reklamlarının yer aldığı sayfanın, gazete okurları tarafından en çok okunan sayfaların arasına girmiş bulunduğunu daha önceki yazımızda da bildirmiştik.

‘HELAL GIDA’ sayfasında her hafta GİMDES Başkanı Dr.H.K.BÜYÜKÖZER’in de güncel konularda köşe yazısı yer almaktadır. Bu haftadaki yazısının başlığı “ Helali ayağa kaldırabilmek için” ve bu başlık altında Helal yaşam sisteminin en önemli halkasını teşkil eden Helal Lokmanın bütün dünyada hakim duruma gelebilmesi için müslümanların yapmaya çalıştıkları faaliyetleri, ülkemizde GİMDES’in gayretleri ile gelinen noktayı anlatıyor.

30 Ağustos-2 Eylül 2012 günlerinde İstanbulda CNR tesislerinde gerçekleştirilecek 5. Helal ve Sağlıklı Gıda Uluslar arası Konferansı ve 3. Helal ve Sağlıklı Uluslar arası Fuarın ülkemiz için, Helal Sertifikalı ürün üreten firmalarımız için, Helal ürün satıcıları için, Müslüman tüketicilerimiz için, akedimisyenlerimiz için önemini anlatıyor.

Diğer haberler:

Geleneksel Anadolu Lezzeti Dünya Sofralarında Eriş Unu
Ramazanda GİMDES’in denetiminde hazırlanan Helal Ramazan Kumanyaları
CNR’deki Fuarın tanıtımı ve Niçin GİMDES’in Helal Sertifikası Başarının Pasaportudur?
Ürünlerine GİMDES Helal Sertifikası almış Firmalarımızın da büyük ilgi gösterdiği ‘HELAL GIDA’ sayfası nın yayınlanmasına devam edilecektir. Bugüne kadar bu sayfalarda yer alan firmalarımız: Spumy Kozmetik, Bereket Döner, Selva Makarnaları, Ova Süt Ürünleri, Galetaş, Şifa Et, Aksu Vital, Farina Bella Hazır Kek Ürünleri, Nur Çay, Eriş Yumurta, Afia, Tatşen Gıda, Beyza Piliç, Halal Dunya Marketleri, Şener Helva, Ümyat Ümran Unlu Ürünler, Keskinoğlu Tavuk, Faber Kimya, Er Piliç, Gold Gelka sucuk, Hamidiye Kaynak Suları, Selsüt, Lezita, Faber Kozmetik, Golda Kuru Bakliyat ve Makarnaları Eriş Un, Asatim, Gürbüzerler Aile Kasabı, Ak Çiftlik, Balen, Balarısı olmuştur.

Akit Gazetesinde her hafta yayınlanan HELAL GIDA sayfasını takip etmek isteyen kardeşlerimize her hafta bayilerinden birer Akit gazetesi almalarını hatırlatırız.

Firmalarımızın, önümüzdeki haftalarda yer alacak tanıtımları için taleplerini GİMDES Merkezinde Fatih Çiçek(TEL:0212 4383318″4Hat”) beye iletmeleri gerekmektedir.

Yoruma kapalı.