GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

RAMAZAN KUMANYALARI DAĞITIMI DEVAM EDİYOR…

Ramazan öncesi, “BU RAMAZAN DA YETİMLERE, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE, DOSTLARINIZA, ÇALIŞANLARINIZA VE ÜYELERİNİZE HELAL KUMANYALAR DAĞITINIZ.
GİMDES GÜVENCESİ İLE RAMAZAN’DA HELALİNDEN SEVİNDİRİN !….”

sloganları ile duyurduğumuz etkinliğimiz devam ediyor. Ramazan sonuna kadar devam edecektir. Bugüne kadar çeşitli Kurum, Kuruluşlarımızın, ta Amerikadan, Yunanistan’a kadar yurt içi yurt dışı birçok kardeşlerimizin, HDM şubelerimizin ve Firmalarımızın 2000’i aşkın siparişleri adreslerine gönderildi . Yaptıkları siparişlerin Sureyide’ki muhtaç kardeşlerimize dağıtılmasını isteyen kardeşlerimizin bu istekleri de dün itibari ile Tırla gönderilmiştir. 17 Ramazan Dunya Helal Günümüz olan 12 Haziran P.tesi günü toplu olarak verilecek iftarımızda ihtiyaç sahibi kardeşlerimize dağıtılacaktır.

Etkinliğimiz devam ediyor. GİMDES kontrolunda olan tamamı Helal ve Tayyib şartlarında hazırlanan Ramazan Kumanyalarımızdan sipariş vermek isteyen Kurum , Kuruluş, Şahıslarımız ve Firmalarımız siparişlerini bildirerek bu hayırlı etkinliğimize ortak olabilirler. İFTAR VE KUMANYA DESTEK FORMU

Yoruma kapalı.