GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

ÖZALTIN BUĞDAY UNLU MAMULLERİ(HELAL SERTİFİKALI FIRINIMIZ)

İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren fimamız Helal Sertifika almak için GİMDES’e müracaat yapmış ve 08.01.2020 tarihinde sertifikasını almıştır. Firmamız 4 mezhebimize de uygun üretim yapmaktadır. İstanbuldaki HDM şubelerimizde de ürünleri satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Sertifikasında kapsam içindeki ürünlerin listesini halkımızın bilgisine sunuyoruz.

EKMEK, TAM BUĞDAY EKMEĞİ, SARI BUĞDAY EKMEĞİ, KEPEK EKMEĞİ, TAM TAHILLI EKMEK, TANDIR EKMEĞİ, PAPATYA EKMEĞİ, PİDE, LAVAŞ, BAGET EKMEĞİ, SANDVİÇ EKMEĞİ, SADE POĞAÇA, PEYNİRLİ POĞAÇA, PATATESLİ POĞAÇA, KAŞAR PEYNİRLİ POĞAÇA, ZEYTİNLİ POĞAÇA, SİMİT, KAŞARLI AÇMA, ZEYTİNLİ AÇMA, KETE, PANÇİK (KÜÇÜK POĞAÇA), ŞEKERPARE, FISTIKLI BAKLAVA, CEVİZLİ BAKLAVA, ŞÖBİYET, SARAY SARMASI, BÜLBÜL YUVASI, KIVRIM BAKLAVA, SARI BURMA, FISTIKLI KADAYIF, BURMA FISTIKLI KADAYIF

Bugüne kadar, istikrarlı bir çizgi gösterdiği için bu firmamızı sizlere duyurmayı uygun gördüm. Bu yazıyı tamamlamadan önce marketlerimizi sorguladım. Başakşehir HDM şubemizin sorumlusu Ömer beyle görüştüm. Bu fırınımızın ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Kendisinin de müşterilerinin de bu ürünlerden çok memnun olduğunu ifade etti.Bunu duymak beni de çok sevindirdi. GİMDES olarak, 500 firmaya Helal sertifika vermiş bir kurum olarak bugüne kadar istikrarlı çalışan sertifikalı bir ekmek fırını hasretini giderdiği için Öz Altın Buğday Unlu Ürünler firmasının sorumlularına teşekkür ediyorum. Bu çizgisini bozmadan yürümesine devam etmesini diğer fırınlarımıza da örnek olmasını Rabbimden diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yoruma kapalı.

RADYO GIMDES


Daru’l Halal Medresesi

Daru'l Halal Medresesi

2020 Sponsorlar

Halal Dunya Marketleri

Halal Dunya Marketleri

Helal Logolu Ürünler