GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

ÖLÜMLE KORKUTARAK AŞIYA MAHKUM ETMEYE ÇALIŞIYORLAR.

Dr. Huseyin Kami BÜYÜKÖZER

Koronavirüsün bütün dünyayı allakbullak hale getiren Allah(CC)’ın bir müsibeti olduğunu gözlerden kaçırtarak, ders almak zorunda olan insanlığın, bu dersi almalarını önlemek isteyen şeytanların oyununu artık görmelisiniz.

Allah(cc) kendi mülkünde, kendi yarattığı kullarını bugüne kadar asude bir şekilde yaşattığı yurtlarında bir yıldır korku ve endişe içerisinde yaşatıyor. Bu bir küresel müsibetten başka bir şey olabilir mi?

“Biz mutlaka sizi biraz korku, biraz açlık yahut mala, cana veya mahsullere gelecek noksanlıkla imtihan ederiz. Sen sabredenleri müjdele!” (Bakara, 155) !

“Kendilerine yapılan öğütleri unutunca, biz kötülükten men edenleri kurtardık ve zalimleri, Allah’a karşı gelmelerinden ötürü şiddetli azaba uğrattık.” [Araf 165]

”Biz de açık seçik mûcizeler olmak üzere onların üzerine tûfan, çekirge, haşarat, kurbağalar ve kan gönderdik. Yine de büyüklük tasladılar ve günahkâr bir kavim olmakta direndiler”(Araf 133)

”Bir işin başına yönetici olduğunda ya da) yanınızdan ayrıldığında yeryüzünde bozgunculuk yapmak, ekini ve nesli yok etmek için çalışır. (Oysa) Allah, bozgunculuğu sevmez.” (2/Bakara, 205)

Yüz yıldır Allah(CC) İspanyol Gribi, Tavuk Gribi, domuz Gribi, bugün de Koronavirüsle, depremler, seller, yangınlarla insanlığı ikaz buyuruyor.

Bu musibetlerden ibret alıp Allah(CC)’ın nizamına aykırı gidişatımızı değiştirecek ,hala, hiç bir adım atmıyoruz.

İşte Bakın, Allah((CC)’ın haram kıldığı uygulamalar. Alkollü içeceklerin üretimi, satışı ve içilmesi hala bütün hızı ile devam ediyor.

Faizciliğin karıştığı her türlü muameleler hala bütün hızı ile devam ediyor.

Aileleri mahveden, cinayetlere sebeb olan İstanbul Sözleşmesi hala iptal edilemiyor.

Sigara üretimi ve satışı külliyen hala bütün hızı ile yasak edilmedi.

Her türlü sapkın ilişkileri teşvik edici kurum ve kuruluşların çalışmaları hala bütün hızı ile devam ediyor.

Resmi fuhuş yuvaları, umumhaneler faaliyetlerine hala bütün hızı ile devam ediyorlar.

Genetik yapıları değiştirilmiş ürünleri üretmek ve satmak hala bütün hızı ile devam ediyor

Rabbimizin haram ve necis olduğunu beyan ettiği hayvanın katkı maddelerini içeren ilaç ve aşılar yerine milli ve yerli helal ürünler hala üretilmiyor.

Anayasa ve yasalar ecnebi tasallutundan temizlenerek yeni bir düzene hala gelinmedi.

Giyim kuşam tesettür, düğünlerimiz, kadın erkek ilişkilerimiz dejenerasyonları hala devam ediyor.

Nesillerimizi mahveden Eğitim Sistemi hala bütün hızı ile devam ediyor

Bu musibetten maske takmakla, sosyal mesafeye uymakla, fiziksel temizlikle, kafamıza koyalım ki, bu musibeti atlatamayacağız.Atlatsak bile, daha büyük cezalara hazır olmalıyız. İnsanlık, Allah(CC)’ın gazabını bütün insanlara gösterdiği bu günde ders almamaya devam ederse bilelim ki Ölümle korkutup aşıya mahkum etmeye çalışanlar da, bu oyuna düşenler de, bütün insanlık olarak, daha büyük musibetlere hazır olmalıyız.

Müslümanca muhasebemimizi yapmalıyız, geçmişte yaptığımız yanlışlarımızı hatırlamalı güzelce bir nasuh tövbesi yapmalıyız. Bundan sonramız için yeni bir yol haritası yapmalıyız. Ümmet için dualar yapmalıyız. Ümmet için kalıcı hizmetlerin yapılmasında öncüler olmalıyız..Rabbimiz bizi sıratı müstakimde sabit durmayı nasip buyursun.Her türlü felaketlerden bizi muhafaza buyursun

Yoruma kapalı.