GİMDES Yayınları

GİMDES Helal ve Tayyib Ürün Risalesi

SORULAR SİTESİ

YAYIN SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

KALP DAMARLARINI AÇMAK VE DOLAŞIMI GÜÇLENDİRMEK İÇİN: SARIMSAK VE LİMON…

KALP DAMARLARINI AÇMAK VE DOLAŞIMI GÜÇLENDİRMEK İÇİN: SARIMSAK VE LİMON… 

Kalp Damar Sağlığı Hakkında: Hücrelerimize besin ve oksijen taşıyan kalp ve damar sistemimizin sağlıklı çalışması çok önemlidir. Bilindiği gibi kalp ve damar sağlığımızın bozulması hayati fonksiyonlarımızın sağlıklı yürümemesine bu da ciddi sağlık sorunlarına hatta ölümlere bile sebep olabilmektedir. Bu açıdan kalp ve damar sağlığımızın korunması hayati önem arz etmektedir. Kalp ve Damar Sağlığına doğal bir çözüm, limon sarımsak ile koruma sağlayabiliriz.

Kalp ve damar sağlığının bozulmasında dengesiz ve sağlıksız beslenme, stres, sigara kullanımı, aşırı kilo ve genetik bazı sebepler neden olabilmektedir.

Temmuz-Ağustos ayları arasında pembe beyaz çiçekler açan, vatanı Orta Asya olan, eski Mısırlıların 3 bin yıl önce kullandıkları A , B1, C, E vitamini ile yüklü bir ecza deposu, yani Sarımsaktan söz ediyoruz. Bu iksirin yapılış tarifini verelim;

2 litre limon suyu, 40 diş orta boy soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan bir kavanoza koyup üzeri koyu renkli kağıt ve bezle kapatılır. Normal oda sıcaklığında 25 gün boyunca her gün çalkalanarak saklanır. Sarımsaklar iyice eriyince 25 günün sonunda kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içilebiliyorsa bir çay bardağı içilir. Kavanoz bitene kadar aynı şekilde içmeye devam edilir, kapağı hep kapalı tutulmalıdır, içine asla su, şeker vs. karıştırılmamalıdır.

Bu karışımı içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek… Yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak. Mümkünse her sabah aynı saatlerde içilecek.

İksirin Yararları

1- Tüm damar tıkanıklıklarını tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliğini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipiti düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor, (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı da açıyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor!..) şekeri düşürüyor, pankreasın kendisini yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.

4- Ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücrelerinin ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sağlıyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor, felçlere ve vertigoya fayda veriyor.

7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor. Sarılığa da çok iyi geliyor.

Kür tansiyonu bir miktar düşürdüğünden dolayı eğer düşük tansiyona sahipseniz dikkatli olmalısınız. Bunun dışında bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu kür sürekli kullanımdan ziyade yılda bir iki defa uygulamanız kalp ve damar sağlığı için yeterli olacaktır.

Bu iksiri evde hazırlama imkanım yok, ya da zor oluyor diyorsanız, bu iksiri hazırlayıp ihtiyaç sahiplerine sunan GİMDES’ten Helal ve Tayyib sertifika almış firmayı arayabilirsiniz. LİMON-SARIMSAK-LİMSAK

Yoruma kapalı.