GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

KADİR GECEMİZ BÜTÜN ÜMMETE MÜBAREK OLSUN..

Hayırla, bereketle, rahmetle müjdelenen bir ayın sonuna yaklaşırken, Kur’an-ı Kerimin indirilmeye başlandığı, Peygamberimiz(sav)’e ilk vahiy ve Peygamberlik görevinin verildiği, ibadet ve duaların diğer gecelere göre daha makbul ve hayırlı olduğu bildirilen, Kadir Gecesini bütün rahmetiyle karşılıyoruz. Mübarek Ramazan ayında, en hayırlı geceyi idrak ettiğimiz Kadir gecemizin ve RAMAZAN Bayramımızın hayırlara, bütün dünyanın koronavirüs musibetinden kurtuluşuna ve bütün İslam aleminin saadet ve mutluluğuna vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ederiz.

“..biz onu kadir gecesinde indirdik.kadir gecesinin ne olduğunu sen bilirmisin? Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır.O gecede rablerinin izniyle melekler ve ruh Her iş için iner dururlar,o gece esenlik doludur ta fecrin doğuşuna kadar.” (Kadir suresi)

Ey Allah’ım,

Bugün bütün insanlık Senin koronavirüs musibetinin pençesinde kıvranıyor. Bütün bunların bizim günahlarımızdan olduğunu idrak etmeyi, biran evvel pişman olmayı, tövbe etmeyi bize nasib buyur. Ve dünyanın dört bir tarafında acı çeken, horlanan, ezilen Müslümanın kurtuluşunu Sen’den diliyoruz. Biliyoruz ki Sen affedicisin, affetmesini seversin, Sen bizi, Ümmet olarak hepimizi bu gecenin hürmetine Aff eyle, bizi bağışla…

 

Yoruma kapalı.

RADYO GIMDES


Daru’l Halal Medresesi

Daru'l Halal Medresesi

2020 Sponsorlar

Halal Dunya Marketleri

Halal Dunya Marketleri

Helal Logolu Ürünler