GİMDES Yayınları

GİMDES Helal ve Tayyib Ürün Risalesi

SORULAR SİTESİ

YAYIN SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

“HELAL YAŞAM REHBERİ” Dergimizin Mart Ayına ÖZEL ABONE Kampanyasını Kaçırmayın!!

“HELAL YAŞAM REHBERİ” Dergimizin Mart Ayına Özel ABONE Kampanyasını Kaçırmayın!! 

Mart ayı sonuna kadar bir yıllık abone olacak veya aboneliğini yenilemek isteyenler, Helal Yaşam Rehberi dergimizin yanında Dr. Hüseyin Kami BÜYÜKÖZER’in kaleminden yazılmış “Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda” kitabı hediye edilecektir. Ayrıca her sayımızda güncellenmiş Helal Sertifikalı Ürünler kitapçığımız ve Helal Dede Masal Serisi dergi ekinde gönderilmeye devam edilecektir.

Dergi Değil Yaşam Tarzı “HELAL YAŞAM REHBERİ” 

Alanında tek olarak yayın hayatına devam eden HELAL YAŞAM REHBERİ dergimiz ’’Helal Lokma, Helal Ürün, Helal Tüketim ve Helal Üretim Bilinci ’’ misyonunu üstlenmiştir. HELAL YAŞAM REHBERİ dergimiz Helal ve Tayyib ürün tüketim hassasiyeti gösteren okurlarına 12 yıldır 2 ayda bir yayınlanarak hizmet vermektedir.

Yüzyılın modern insanının Helal lokma ve Helal tüketimine giden yolunu aydınlatmaya çalışan HELAL YAŞAM REHBERİ dergimiz 59. Sayısı hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız.

İslam Âlemi Uyanıyor “YENİ DÜNYA DÜZENİ VE HELAL GIDA” 

İnsan neslini yaratıp belli bir zaman için yeryüzüne yerleştiren sonsuz kudret sahibi Allah (c.c.), ilk Peygamberinden itibaren gönderdiği Peygamberleri vasıtası ile de adını İslam olarak bildirdiği bir yaşam düzeni içerisinde yaşamalarını öğütlemiştir.

Rabbimizin tüm insan neslinden istediği bu yaşam düzenine biz kısaca “Helal Yaşam Düzeni” veya “Helal Yaşam Nizamı” diyebiliriz. İnsanlık tarihi boyunca zaman zaman bu yaşam tarzına karşı gelmiş, yanlışlar yapmış ve her seferinde bedelini büyük belalarla ödemek zorunda kalmıştır.

İki milyarlık İslam âlemi artık uyanıyor! Batının bir gece baskını ile taktığı prangaları bir bir kırıp atıyor. Sahip olduğu hayat nizamının nimetlerini bütün insanlık âlemine sunmaya hazırlanıyor. Bu nimetlerin genel adı “HELAL YAŞAM SİSTEMİ”dir ve bu sistemin başında ise “HELAL GIDA” yer almaktadır. Bu sebeple kendilerini Yeni Dünya Düzenini kurmakla görevlendirmiş olan nesiller bütün insanlığı öncelikle “HELAL GIDA SİSTEMİ”ne kavuşturmak zorundadırlar.

Hayatlarınıza yeni bir bakış açısı kazandıran Dr. Hüseyin Kami BÜYÜKÖZER’in kıymetli eseri “Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda” kitabını Mart ayının sonuna kadar abone olan herkese hediye ediyoruz.

2018 Yılı Abonelik Özel Kampanyası Mart Ayı Sonuna Kadardır. GİMDES Helal Gıda Gönüllüsü kardeşlerimizin bu kampanyamıza desteklerini bekliyoruz. 

Yoruma kapalı.