GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

Gimdes Helal Yaşam programıyla her hafta Moral Fm’de..

Moral fm logo
Moral Fm’de, GİMDES’le canlı yayında dört haftadır devam eden “HELAL YAŞAM”, dinleyicilerden büyük ilgi görüyor.

MORAM FM’in vebsitesinde bu program için şöyle bir güzel açıklama yapılmış:
Şimdi size bir diyet vereceğiz.
Ama bu diyet, kilo almanızı ya da vermenizi sağlamayacak.Yediğiniz gıdaların miktarına da karışılmayacak.Hatta bu diyette sadece yiyecekler de olmayacak! Öyle bir diyet vereceğiz ki size,Karbonhidratlar proteinlerle savaşmayacak.Tatlı yiyenler vicdan azabı çekip, tek yenilen yemek çiğ sebzeler olmayacak!Bu diyetin tek şartı var, o da yediğiniz gıdalar “helal gıda” olacak.
Modern zamanın detoks listelerini, diyet reçetelerini çöpe atın!Gelin sofralarımızı helal gıdalarla tanıştıralım.Yaşamımıza hep beraber “helal” damgası vuralım.

Helal Yaşam!

MUSTAFA BALEVİ ve HÜSEYİN BÜYÜKÖZER’in sunumuyla

Bundan böyle her hafta Salı günleri Saat 20 30-21 30 arasında canlı yayın olarak sürdürülecek. Her hafta Müslümanların, hatta bütün insanların, olmazsa olmazı, müslümanların imani bir meselesi olan “Helal Yaşam”ın bir konusunu gündeme getiren bu yeni programın moral Fm dinleyicileri tarafından ilgi ile takip edilmeye devam edileceği beklenmektedir.

Bugüne kadar programa katılan GİMDES elemanları Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER , Dr.Halim AYDIN, Ahmet Tunç CENGİZ, Hayreddin İŞBİLİR, ve Ali KAYGISIZ, Helal gıda,Helal sertifikalama, GDO’lu ürünlerin taşıdığı tehlikeler, domuz gerçeği ve domuz etinin marketlerde satışının serbest bırakılmasının tehlikeleri, beslenmede yağlar ve zeytin yağının faydaları gibi konuları işlediler.

moral2moral1

Yoruma kapalı.