GİMDES Yayınları

Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda

Dergi Abonelik

SORULAR SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

GİMDES 3. Kuveyt Helal Konferansında

ilaclar
GIMDES 3. KUVEYT HELAL KONFERANSINDA..

Kuveyt Din İşleri Bakanlığı ve Kuveyt Bilimsel Araştırmalar Enstitüsü tarafından organize edilen 3. Halal Endüstrisi ve Servisleri Körfez konferansı 13-15 Mayıs 2014 tarihinde Kuveyt Sheraton Otel’de gerçekleşti. Konferansa Kuveyt devleti tarafından tanınan GIMDES başta olmak üzere dünyanın önde gelen Helal Sertifikalama kurumları, akademisyenler, Helal Sektör temsilcileri vs. katıldı. GIMDES’den Teknik Bilim Kurulu üyesi ve Dış İlişkiler Sorumlusu Murat SAYIN, “Helal Endüstrisinde kullanılan katkı maddelerinin geleneksel ve modern kaynakları” üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

Teknolojinin hızla gelişme göstermesine rağmen, haram madde kaynaklarında maalesef herhangi bir değişmenin olmadığının dünyadaki örnekleriyle açıklandığı sunumda, günlük hayatta kullanılan tüm ürünlerin Helal Sertifikalama süzgecinden geçmesinin önemi üzerinde duruldu. Konferansa Türkiye’den katılan tek kurum olan GIMDES’in katkısı tüm katılımcılar tarafından takdir ile karşılandı.

Bu konferansa katılımcı olarak bulunan konuklar, 6 Eylül 2014 tarihinde gerçekleşecek olan 7. Helal ve Tayyib ürünler konferansından haberdar olduklarını ve gerek Helal Sektörü için gerekse de bölge için son derece önemli olan bu konferansa katılacaklarını bildirdiler.

ilaclar
ilaclar

ilaclar
ilaclar

Yoruma kapalı.

RADYO GIMDES


Daru’l Halal Medresesi

Daru'l Halal Medresesi

2020 Sponsorlar

Halal Dunya Marketleri

Halal Dunya Marketleri

Helal Logolu Ürünler