GİMDES Yayınları

GİMDES Helal ve Tayyib Ürün Risalesi

SORULAR SİTESİ

YAYIN SİTESİ

Tescilli Logolarımız

GİMDES.org eBülteni

* = doldurulması zorunludur

tarafından desteklenmektedir MailChimp!

CEP TELEFONUNUZDAKİ HELAL UYGULAMA SAHTEKÂRLARIN KORKULU RÜYASI OLDU

CEP TELEFONUNUZDAKİ HELAL UYGULAMA SAHTEKÂRLARIN KORKULU RÜYASI OLDU 

25/07/2018

Müslüman toplumumuzda Helal ve Tayyib ürün arama hassasiyeti artıyor ya, gün geçmiyor ki ürünlerinin ambalajlarına toplumun güvendiği GİMDES’in logosunu habersiz, hak etmeden, toplum fertlerini kandırma maksadı ile sahtekârlık yaptıkları, Gönüllü kardeşlerimizin dikkatli ve vazife şuuru ile, Helal uygulamamızı inceleme sonucunda, sahteliğini tespit ediyorlar, fotoğrafını çekerek bize gönderiyorlar. Biz de Avukatlık büromuza gereği için ulaştırıyoruz. Bu şekilde bugüne kadar yüzlerce sahtecilik suç duyurusu yapıldı.

Helal Uygulama kurulduğundan beri kullanan kardeşlerimiz, günlük alışverişlerinde çok faydalandıklarını ifade ediyorlar. Bugüne kadar Helal Uygulamayı 200 bin kişi indirmiş gözüküyor. Siz henüz kullanmamışsanız, en kısa zamanda cep telefonunuza indirin ve ücretsiz bir şekilde istifade edin. Bu sistemi kuran ve yıllardır aksaksız bir şekilde fi sebilillah çalıştıran kardeşlerimize bu vesile ile teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun diyoruz.

CEP TELEFONLARINDAKİ HELAL UYGULAMASI HELAL GÖNÜLLÜLERİNE SAHTEKÂRLARA KARŞI CAN SİMİDİ OLDU

GİMDES Helal ve Tayyib Sertifikalı tüm ürünleri ve Helal Dünya Marketleri şubelerini telefonunuzun uygulama marketinden Helal Gıda uygulamasını indirerek öğrenebilirsiniz…

Yoruma kapalı.